Duygu Nebioğlu’na gelen beklenmedik telefon kafa karıştırdı! ‘Karşımdaki ses öyle şeyler anlattı ki’

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce hayatını birleştiren Metin Akpınar’ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

MÜGE ANLI’YA KATILDI

Açtığı babalık davasında DNA testiyle ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtlayan Duygu Nebioğlu, şimdi de annesi Suphiye Orancı’ya ulaşabilmek için harekete geçmiş ve Müge Anlı’nın programına katılmıştı.

ARANAN ANNE BULUNDU!

Müge Anlı’ya çıktığı ikinci programda aldığı Nebioğlu, aldığı haberle sarsılmıştı. Anlı’nın izleyicilerinden biri Suphiye Orancı’nın Almanya’daki evine gitmişti. Kapıya çıkmak yerine diafondan konuşmayı tercih eden Orancı: ‘Kocam evde bu konu hakkında konuşmak iyi bir fikir değil. Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez.’ dedi. Müge Anlı, “Aslında sadece telefon numaralarımızı bırakmak istemiştik ama Suphiye hanım bu teklifi reddetti” demiş ve Anlı’nın söylemlerine göre aranan anne, daha sonra polis çağırmıştı.

GELEN MESAJLARI YAYINLIYOR

Annesine ulaşmak için her yolu deneyen Duygu Nebioğlu, sosyal medyadan kendisine gelen ‘ihbar’ mesajlarını da yayınladı. Erol isimli şahısla ilgili gelen “Kızım … Sitesinde o tarihte lüks restoranı olan Balmumcu’da babasının evi Bebek’te deniz seviyesinde dairesi olan kişi Erol … olabilirmiş. O tarihlerde Erol bekardı…” mesaj ise tartışma konusu oldu.

“ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Nebioğlu, geçtiğimiz gün tekrar gündemde olan Erol hakkında açıklama yaptı. Mücadelesine devam eden isim: “Erol Bey. Sizin hakkınızda ben ciddi bilgiler elde etmeye başladım. Öyle 3 çocuklu falan bir adam değil. Siz bir bana ulaşın lütfen. Sizin güzel bir adam olduğunuzu söylüyorlar. Ben de onu paylaşmak istemiyorum. Çünkü çünküler o kadar çok ki. Teyit de edebiliyorum. Annemin ve başkalarının anlattıklarıyla… Çok şeyi değiştireceğiz…” dedi.

GELEN TELEFON ŞAŞIRTTI

Duygu Nebioğlu son olarak yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

Dün gece, köpeklerimle yürüyüş yaparken beklenmedik bir telefon numarası aldım. Uzun zamandır haber beklediğim kişiden gelen bu numara ile hemen iletişime geçtim. Karşımdaki ses, öyle şeyler anlattı ki, paylaşmak için sabırsızlansam da, hikayenin tüm parçalar yerine oturduğunda sizinle paylaşacağım. Konuşmamızın sonunda, eşinin de benimle konuşmak istediğini söyledi. Telefonu eline alan eşi, sesi titreyerek, “Eşim şu anda XX yaşında ve XXX hastası. Uzun süredir hiç konuşmamıştı, ama sizinle iletişim kurmak için o kadar çaba gösterdi ki, şu an çok mutluyum. Yaşam belirtileri göstermeye başladı.

KAFA KARIŞTIRDI

Nebioğlu, kendisine gelen ‘Neden Müge Anlı’ya çıkmıyorsunuz?’ sorusuna verdiği cevapla ise kafaları karıştırdı. Sosyal medya kullanıcıları Nebioğlu’nun cevabında sitem sezdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir